فراخوان هنری و ادبی «من فرزند مدافع سلامتم»

فراخوان هنری و ادبی «من فرزند مدافع سلامتم» با هدف تجلیل از فرزندان کادر درمانی توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان آذربایجان شرقی، این فراخوان هنری و ادبی به منظور جمع‌آوری خاطرات فرزندان کادر درمانی استان از دوران حضور شبانه‌روزی والدین خود در بیمارستان‌ها برای درمان بیماران کرونایی منتشر شده است.

تجلیل از این گروه از کودکان و نوجوانان و انتشار کتابچه خاطرات برگزیده و منتخب آنان از این ایام، از دیگر اهداف انتشار این فراخوان است.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان شرقی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی تبریز این برنامه فرهنگی را برگزار می‌کند که در طی آن فرزندان کادر درمانی استان در قالب نقاشی، خاطره‌نویسی و تک جملات ادبی به ارائه خاطرات و ایده‌های خود در باره دوران مبارزه با بیماری کرونا و نقش والدین خود در این دوران می‌پردازند.

گفتنی است این گروه از علاقه‌مندان تا تاریخ ۳۱ اردیبهشت ماه سال جاری فرصت دارند آثار خود را از طریق فضای مجازی به شماره تلفن ۰۹۰۲۷۵۹۷۴۷۴ و یا به آدرس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان شرقی (چهارراه لاله- بلوار ۱۲فروردین) ارسال نمایند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =