حضور بیش از یک هزار و ۵۰۰ نفر در کارگاه‌های ادبی مجازی کانون آذربایجان‌غربی

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان‌غربی از حضور بیش از یک هزار و ۵۰۰ نفر از اعضای کارگاه‌ها و انجمن‌های ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌غربی در کارگاه‌های مجازی در طول ایام تعطیل خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان‌غربی، جواد زاهدی با اعلام این خبر گفت: در طول این ایام، یک هزار و ۵۷۱ نفر در قالب ۱۷ گروه و ۲۸ جلسه‌ی مجازی در این کارگاه‌ها شرکت کردند.

وی افزود: از این ۱۷ گروه، کارگاه نوشتن خلاق در هشت گروه، ۱۴ جلسه و با حضور ۹۵۸ نفر، کارگاه شعر در سه گروه، شش جلسه و با حضور ۲۲۸ نفر و کارگاه داستان در پنج گروه، شش جلسه و با حضور ۲۶۵ نفر از اعضای کارگاه‌های ادبی کانون آذربایجان غربی برگزار شد.

مدیرکل کانون استان از برگزاری دو جلسه‌ی مجازی انجمن ادبی «شعر آفرینش ارومیه» خبر داد و گفت:  این دو جلسه‌ی مجازی با حضور ۱۲۰ نفر از اعضای دختر و پسر برگزار شد.

زاهدی تصریح کرد: در این روزها که شاهد شیوع بیماری کرونا در کشور هستیم، آثار مربیان و تولیدات کانون در قالب طرح «پیک امید مجازی» از مسیر صفحه پیک امید در پرتال کانون به نشانی    omid.kpf.ir  قابل دسترسی است و این آثار تا ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ به صورت آنلاین برای کودکان، نوجوانان و خانواده‌ها نمایش داده خواهد شد. علاقه‌مندان می‌توانند با استفاده از هشتگ‌های «#در_دل_دارم_امید، #کانون_امید، #پیک_امید و #برای_حال_خوب» به این آثار و فیلم‌ها در شبکه‌های اجتماعی دسترسی پیدا کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =