کد خبر: 296388
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۰
بازدید 166
پیام تبریک مدیرکل کانون پرورش فکری گلستان به مناسبت آغاز سال نو

محبوبه رجب‌نسب، مدیرکل کانون پرورش فکری گلستان در آستانه سال نو با صدور پیامی، ضمن قدردانی از همکاران خود، فرا رسیدن این ایام را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کانون پرورش فکری گلستان، محبوبه‌رجب‌نسب، مدیرکل کانون گلستان در پیامی فرا رسیدن عید باستانی نوروز را به تمامی همکاران پرتلاش، کودکان و نوجوانان و اولیای کانونی تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است:

بنام خداوند مهربان گستر

بهار فرصت دوباره نگریستن به دیروز و امروز است. بهار یعنی بهتر زیستن و بهتر نگریستن؛ یعنی بهتر از همه دیروزها، سبزی و طراوت را تلاوت کردن. وقتی نگاه بهار بر دیوار دل و جان‌مان می‌تابد، از تدبیر کننده شب و روز و بی همتای هستی بخش، دگرگونی، تحول و بهترین حال ها را در لحظات تحویل سال با تمام وجودمان تمنا می کنیم.

همکاران و همراهان گرامی؛

سال ۱۳۹۹ هجری شمسی را در حالی آغاز می‌کنیم که در سال گذشته به یاری خداوند متعال و همت همراهان گران‌قدر و مربیان صدیق و زحمتکش، شاهد دستاوردهای قابل توجهی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گلستان بوده‌ایم و امید که از این پس نیز روند رو به رشد ادامه یابد. ما برآنیم تا با بهره‌گیری از نیروی انسانی کارآمد و با تجربه، استفاده از کلیه منابع و امکانات موجود به گونه‌ای عمل نماییم تا سطح رضایتمندی جامعه هدف و توسعه مشارکت عمومی در راستای اهداف و برنامه‌های کانون تحقق یابد و به یاری خداوند در سال جدید این مسیر تعالی با سرعتی بیش از پیش طی شود.

لذا ضمن عرض تبریک به‌مناسبت فرارسیدن سال نو، برای‌تان سالی پر از خوبی، آرامش، سلامتی و شادی آرزومندم.باشد که در سایه‌ی الطاف خداوندی نقش سبزینگی و سعادت در پیشانی بلند موفقیت‌ها و کامیابی‌های‌تان حک شود و کانون سبز پرورش فکر و اندیشه‌ی کودکان و نوجوانان استان گلستان از نگاه والای شما سرشار و به سمت روشنی و سرافرازی روزافزون در حرکت باشد.

با احترام- محبوبه رجب‌نسب

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =