اسامی برگزیدگان دومین مهرواره شعر «آفرینش» استان تهران اعلام شد

چهار عضو مراکز فرهنگی هنری استان تهران در دومین مهرواره شعر «آفرینش» افتخار آفریدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان تهران، پس از ارسال فراخوان در مهر سال جاری، بیش از ۱۷۰۰ شعر از سوی یک‌هزار نفر از اعضای فعال انجمن‌های ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سراسر کشور به دومین مهرواره شعر «آفرینش» ارسال شد و انتخاب اولیه آثار از سوی کارشناسان و مربیان ادبی استان‌ها صورت گرفت که در نهایت تعداد ۱۰۵۲ اثر از سوی ۵۳۰ عضو نوجوان و ارشد کانون به دبیرخانه مهرواره در تهران راه یافت.

آثار ارسالی به دبیرخانه از سوی هیأت انتخاب نهایی آثار مورد بررسی قرار گرفتند. بر این اساس در بخش شعر کلاسیک با حضور غلامرضا طریقی، محمدسعید میرزایی و زهیر توکلی و همچنین در گروه شعر آزاد با حضور مصطفی علی‌پور، لیلا کردبچه و مهدی مظفری‌ساوجی، تعداد ۹۰ نفر از اعضای شرکت‌کننده در فراخوان شامل ۶۴ نفر دختر و ۲۶ نفر پسر بدون رتبه‌بندی، شایسته حضور در مرحله پایانی دومین مهرواره شعر آفرینش شناخته شدند.

از بین 90 برگزیده ای که به تمامی نقاط کشور تعلق داشتند؛ 4 عضو از استان تهران بودند که اسامی شان عبارت است از: طاهره جابری و زینب محمدی از مرکز فرهنگی هنری شهر قدس با مربی ادبی اعظم نوروزی، امیرحسین پورپناهی از مرکز فرهنگی هنری شماره 2 با مربی ادبی فرشته طارمی و موسی نیک عیش از مرکز فرهنگی هنری رباط کریم با مربی ادبی رامین حسین نژاد.

لازم به ذکر است در حال حاضر ۸۸ انجمن ادبی ویژه نوجوانان و اعضای ارشد در مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سراسر کشور فعال است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =