مجتمع فرهنگی هنری سنندج و کتابخانه سیار روستایی مریوان در جمع مراکز موفق کشوری

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کردستان گفت: در آئینی که به مناسبت قدردانی از مراکز برتر و مربیان جهادگر پیک امید در سالن غدیر مرکز آفرینش های ادبی فرهنگی فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری تهران برگزار شد از مربیان مجتمع فرهنگی هنری سنندج و مربی کتابخانه سیار روستایی مریوان تقدیر شد.

گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان کردستان، سهیلا شیخی افزود: این مراکز پس از بررسی شاخصه‌های کمی مانند تعداد اعضای جدید، تعداد اعضای تمدیدی، تعداد شرکت‌کنندگان در فعالیت‌ها، دفعات اجرای برنامه‌ها، امانت کتاب و شاخصه‌های کیفی مانند وضعیت فیزیکی و ظاهری، فضاسازی مرکز، خدمات فنی و کتابداری، برنامه‌ریزی و عملکرد، عملکرد نیروی انسانی، مدیریت مرکز، نگهداری وسایل و تجهیزات، تعاملات برون انسانی، شرکت در برنامه‌های استانی و کشوری، عملکرد مرکز در برگزاری فعالیت‌های فرهنگی و هنری ادبی، رعایت مسائل مالی و... در سطح کشور به عنوان یکی از بهترین مراکز کانون در سراسر کشور معرفی شد.

شیخی خاطر نشان ساخت: این مراکز موفق از بین بیش از یک‌هزار مرکز و کتاب‌خانه کانون در سراسر کشور انتخاب شده است.

وی عنوان کرد: در آیین معرفی این مراکز همچنین از ۲۸ مربی و نیروهای جهادگر پیک امید کانون که طی سال در مناطق کم‌برخوردار و آسیب‌دیده از حوادث و بلایای طبیعی از جمله سیل به ارایه خدمات و امداد فرهنگی به کودکان و نوجوانان این مناطق پرداخته‌اند نیز قدردانی شد.

شیخی همچنین گفت: سیوان اسدی مربی کتابخانه سیار روستایی مریوان علاوه بر مربی جهادگر پیک امید به عنوان مربی موفق کتابخانه سیار روستایی نیز تقدیر شد .

لازم به ذکر است، آیین معرفی مراکز موفق کانون با حضور مربیان مسئول این مراکز ساعت ۹ تا ۱۲ صبح روز ۳۰ بهمن ۱۳۹۸  در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران برگزار شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =