تغییر در زمان اجرای جمعه و نگاهی به آمار تماشاگران

نمایش «کلوچه دارچینی» کار گروه‌تئاتر مستقل که این روزها با استقبال بی‌نظیر تماشاگران در سالن سینما تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان روی صحنه است طی ۱۰ اجرای هفته اول خود میزبان بیش از ۲هزار و ۶۰۰ تماشاگر شده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، «کلوچه دارچینی» که از ۳ بهمن کار خود را آغاز کرده تاکنون ۷ نوبت اجرای عمومی و ۳ نوبت اجرای صبح خود را با حداکثر ظرفیت سالن پشت سر گذاشته و یکی از پر مخاطب‌ترین نمایش‌های روی صحنه بوده است.

این نمایش که هر روز غیر از شنبه‌ها در ساعت ۱۹ روی صحنه می‌رود، روز جمعه ۱۸ بهمن به دلیل تقارن با وفات حضرت ام‌البنین در روز شنبه قبل از اذان مغرب و ساعت ۱۶:۳۰ اجرای خود را انجام می‌دهد.

«کلوچه دارچینی» با طراحی و کارگردانی مریم کاظمی و بر اساس نمایش‌نامه مرد نان زنجبیلی نوشته دیوید وود تولید شده است. این نمایش صبح‌ها با هماهنگی قبلی برای مهدهای کودک و مدارس روی صحنه می‌رود.

در این نمایش بازیگرانی همچون سیدجواد زیتونی، مریم کاظمی، هومن رهنمون، پریسا فلاح‌زاده، حسام کلانتری، مهراد زمانی، نازنین صفا، عرفان میدانلو، هایده حسین‌زاده، فاطمه خدابنده‌لو، زهرا روشن‌ضمیر، فربد تجویدی، سمیه بیگی، شادی کارآیین، نرگس صفامنش و مهدی رمضان‌زاده ایفای نقش می‌کنند.

یلدا فرهبد و تعدادی از هنرجویان بازیگری آموزشگاه تئاتر مستقل (پنجمک) نیز با نقش پرده‌ها که جانبخشی شده‌اند در این نمایش حضور دارند.

بخش موسیقی این نمایش را فرید نوایی انجام داده و طراحی‌صحنه را رضا مهدی‌زاده، طراحی‌لباس را زهرا بداغ‌آبادی، طراحی ‌و ساخت‌عروسک را سهیلا باجلان و طراحی‌گریم را افسانه قلی‌زاده و طراحی پوستر و بروشور را پریسا فلاح‌زاده برعهده دارند.

امیرعابدی عکاس، جواد اعرابی مدیر اجرا، زهرا شایان‌فر روابط‌عمومی، سهیلا آقایاری رزروشن، مهراد زمانی دستیار کارگردان، شقایق اصلانی و ریحانه کوثری مدیران‌صحنه، ریحانه دینی دستیار طراح‌ لباس، سعید معروف‌پور دستیار طراح‌صحنه از جمله همکاران گروه‌تئاتر مستقل در اجرای کلوچه دارچینی هستند.

در روند کسب تجربه کاری، تعدادی از هنرجویان و علاقه‌مندان نیز به عنوان کارآموزان مدیریت‌صحنه در این پروژه به فعالیت می‌پردازند که مدیسا قاضی، سبا کریمیان، مهرنوش شصتی، ساغر احمدی، اکرم هادیان، عاطفه خانی، کیانا کریمی، کامه وزیری، ا حمدرضا آقایی، سینا خدابخشی، مونا شریفی و حمید خسروی از آن جمله‌اند.

علاقه‌مندان می‌توانند از طریق پایگاه تیوال نسبت به خرید بلیت‌های این نمایش اقدام کنند. شماره تلفن‌های گروه تئاتر مستقل ۰۹۱۹۰۷۷۶۰۹۸ و ۰۹۳۵۷۴۰۸۵۹۷ و تلفن ذخیره اجرا ۰۹۱۹۴۳۴۶۳۵۶ دیگر راه‌های ارتباطی مخاطبان و خانواده‌ها با گروه تئاتر مستقل هستند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =