حضور نماینده مرکز ملی اسیتژ ایران در پروژه نسل بعدی پاکستان ۲۰۲۰

حجت زینالی از اعضای فعال مرکز ملی اسیتژ ایران در سومین دوره پروژه نسل بعدی اسیتژ پاکستان ۲۰۲۰ شرکت خواهد کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، مرکز ملی اسیتژ ایران (سازمان بین‌المللی تئاتر برای کودکان و نوجوانان) پس از انتشار فراخوان پروژه نسل بعدی پاکستان ۲۰۲۰، مدارک متقاضیان شرکت در این برنامه را بررسی و یک نفر که شرایط کافی برای حضور داشت را به دبیرخانه این رویداد معرفی کرد و در پایان حجت زینالی پذیرفته شد.

در این دوره از برنامه ۱۵ هنرمند جوان از پاکستان و ۱۵ هنرمند از میان ۱۵۰ متقاضی از سراسر جهان که به صورت حرفه‌ای در حوزه تئاتر کودک و نوجوان فعالیت دارند و کمتر از ۳۶ سال هستند، برای شرکت در این برنامه انتخاب شده‌اند.

بر اساس این خبر، پروژه نسل بعدی یک ابتکار هیجان‌انگیز و پیشرو از اسیتژ بین‌الملل است که با استقبال از چهره‌های جدید و حمایت از هنرمندان جوان و به منظور تقویت روابط بین‌المللی در حوزه تئاتر پایه‌ریزی شده است.

این برنامه یک پروژه طراحی شده برای پشتیبانی از شبکه‌های هنری و فرهنگی، مبادله و همکاری بین هنرمندان در جشنواره‌ها و دیگر برنامه‌های بین‌المللی از طریق یک برنامه خاص است.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اعلام کرد: در این رویداد هنری شرکت‌کنندگان می‌توانند ضمن تبادل تجربه‌ و ارتباط با هنرمندان دیگر کشورها در مورد روش‌های متنوع هنری بحث و گفت‌وگو کنند.

بر همین اساس شرکت در کارگاه‌های آموزشی با حضور هنرمندان بین‌المللی، برگزاری جلسه‌های بحث و گفت‌وگو و گشت شهری در لاهور از برنامه‌های این پروژه به شمار می‌آید.

یادآوری می‌شود سومین دوره پروژه نسل بعدی اسیتژ پاکستان ۲۰۲۰ از ۶ تا ۱۵ فروردین سال ۱۳۹۹ در شهر لاهور برگزار می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =