برگزاری آزمون‌ تافل برای اولین بار در کانون زبان ایران

آزمون‌ اینترنتی تافل (آی بی تی) برای اولین بار از ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ در مرکز آزمون‌های بین‌المللی شعبه شهرک غرب کانون زبان ایران برگزار می‌شود.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، علیرضا اسلامی، معاون آموزشی کانون زبان ایران در این زمینه عنوان کرد: کانون زبان پس از فراهم‌آوردن تجهیزات به‌روز و آموزش نیروی انسانی متخصص با گذراندن آزمون‌ها و اخذ استانداردهای لازم توانست با امضای تفاهم‌ نامه‌ همکاری با موسسه ETS برای اولین بار به برگزاری آزمون بین‌المللی تافل اینترنتی اقدام کند.

وی درباره‌ی این آزمون بیان کرد: تافل IBT مخفف (Test of English as a Foreign Language) یکی از معتبرترین آزمون‌های بین‌المللی زبان انگلیسی است که افراد زیادی از سراسر دنیا هر ساله در آن شرکت می‌کنند و حدود ده هزار دانشگاه و موسسه آموزش عالی مختلف در دنیا مدرک تافل را معتبر می‌دانند.

اسلامی پیرامون اهمیت آزمون تافل گفت: داشتن نمره‌ای خوب در آزمون تافل می‌تواندسابقه علمی افراد را تقویت کند و شانس آنان را برای یافتن فرصت‌های شغلی مناسب و یا کرسی‌های دانشگاهی افزایش دهد و موفقیت در این آزمون اعتبار علمی و اجرایی برای افراد به همراه دارد تا جایی که داشتن مدرک تافل برابر با داشتن سطح ممتاز در دانش زبان انگلیسی است.

وی اظهار داشت: کانون زبان ایران با توسعه و گسترش آزمون‌های بین‌الملل و با بهره‌گیری از به‌روزترین تجهیزات، سعی در ارائه بهترین خدمات در زمینه آموزش و ارزیابی زبان‌های خارجی به مخاطبان خود را دارد.

یادآوری می‌شود متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت https://www.ets.org/toefl کانون زبان ایران را به عنوان مرکز آزمون خود انتخاب کنند و در مرکز آزمون شعبه شهرک غرب کانون زبان ایران، آزمون خود را انجام دهند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =