کارگروه کودک و نوجوان ستاد بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب نایین برگزار شد

کارگروه کودک و نوجوان ستاد بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب به میزبانی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره یک نایین روز پنجشنبه 26 دی ماه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان، با توجه به وقایع اخیر و نمایان شدن بیش از پیش دشمنی های استکبار جهانی علیه اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی، برگزاری هرچه باشکوهتر جشن چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی موجب ایجاد روحیه استکبار ستیزی و حفظ اصول و ارزش های انقلاب اسلامی می شود.

بیان ارزش‌ها و اهداف انقلاب اسلامی با زبانی متفاوت و قابل فهم برای کودکان و نوجوانان از مهمترین اهداف کارگروه کودک و نوجوان ستاد بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب است و باید با اجرای برنامه‌های مناسب در انتقال آثار و ارزش‌های انقلاب اسلامی در تمامی ابعاد به ویژه در ذهن کودکان و نوجوانان سعی و تلاش شود.

در همین راستا کارگروه کودک و نوجوان ستاد بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب به میزبانی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره یک نایین روز پنجشنبه 26 دی ماه برگزار شد.

در این جلسه اعضاء کارگروه به هم اندیشی و برنامه ریزی در خصوص هر چه بهتر برگزار شدن ایام الله دهه فجر پرداختند و موارد قابل اجرا صورتجلسه شد.

همچنین پس از پایان جلسه مدیر آموزش و پرورش معاون آموزش و پرورش و نماینده بسیج دانش آموزی و دیگر اعضاء کارگروه نیز به بازدید از فعالیت های اعضاء کانون پرورش فکری پرداختند و همچنین از کتاب های موجود و بخش های مختلف علمی هنری مرکز نیز اظهار رضایتمندی کردند و کلیه اعضاء کارگروه از فعالیت های کانون پرورش فکری و فضا و امکانات بسیار مناسب آن برای استفاده کودکان و نوجوانان تقدیر به عمل آوردند و لزوم همکاری بیشتر را با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان نایین را در جهت رشد و تعالی آینده سازان ایران اسلامی را مورد تاکید قرار دادند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =