انتشار فراخوان جشنواره بین‌المللی نقاشی «صلح و دوستی»

فراخوان ششمین دوره جشنواره ملی و سومین جشنواره بین‌المللی نقاشی «صلح و دوستی» منتشر شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، شرایط ارائه آثار ششمین دوره جشنواره ملی و سومین جشنواره بین‌المللی نقاشی «صلح و دوستی» از سوی سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر و با مشارکت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در قالب فراخوان این رویداد هنری اعلام شد.

«موضوع اصلی جشنواره «صلح و دوستی» برای شرکت کنندگان ۴ تا ۱۲ سال تعیین شده است. نقاشی‌ها باید حتی‌المقدور در کاغذ A۴ کشیده شود.

در عین حال، شرکت کنندگان باید مشخصات خود شامل نام و نام خانوادگی، سن (روز، ماه و سال)، جنسیت، نشانی کامل و تلفن همراه خود را بیان کنند.

بر همین اساس، اداره‌های کل استانی کانون می‌توانند بخش تکمیل اطلاعات را به صورت چاپ شده در اختیار کودکان قرار دهند. نقاشی‌هایی که اطلاعات کامل نداشته باشند در ارزیابی شرکت داده نخواهند شد.

دبیرخانه این مسابقه در سمنان قرار دارد و نقاشی‌ها باید حداکثر تا ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ به این دبیرخانه واقع در سمنان، بلوار هلال‌احمر، ابتدای ۲۰ متری وحدت، جمعیت هلال‌احمر استان سمنان ارسال و از طریق شماره تماس ۳-۰۲۳۳۳۴۵۸۲۸۱ اطلاعات لازم کسب شود.

بر همین اساس آثار ارسالی خارج از محدوده زمانی تعیین شده، در جشنواره شرکت داده نخواهد شد.

از آثار برتر جشنواره، در مراسمی تجلیل خواهد شد. همچنین آثار برتر در کتاب جشنواره چاپ می‌شود.

کانون پرورش فکری و هنری کودکان و نوجوانان و معاونت پرورشی وزارت آموزش و پرورش، در برگزاری این رویداد هنری مشارکت می‌کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =