کانون میزبان کودکان و نوجوانان در نمایشگاه کتاب تهران

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سه بخش اصلیِ سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران محصولات فرهنگی خود را عرضه می‌کند.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، بیش از 870 عنوان کتاب‌ کانون از روز 12 اردیبهشت 1397 در بخش‌های مختلف این دوره از نمایشگاه برای مخاطبان عرضه می‌شود.

بر اساس این گزارش، حدود 74 عنوان کتاب چاپ اول و بیش از 338 عنوان کتاب‌های تجدید چاپی سال 96 - که 10 عنوان از آن به کتاب‌های بریل ویژه نابینایان اختصاص دارد - از جمله محصولات ارایه شده کانون در سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران است.

این کتاب‌ها با موضوع‌های مختلف هم‌چون مذهبی، شعر، داستان، علمی، کتاب کاردستی، آموزشی، رمان، و... در دسترس مخاطبان قرار می‌گیرد.

در عین حال، کانون پرورش فکری با 55 لوح فشرده، 23 عنوان سرگرمی‌های علمی آموزشی و... میزبان علاقه‌مندان است.

هم‌چنین در این دوره از نمایشگاه تمامی کتاب‌های آموزشی و کمک آموزشی، نشریه‌ها و لوح‌های فشرده کانون زبان ایران نیز به علاقه‌مندان عرضه می‌شود.

غرفه‌های کانون در نمایشگاه کتاب تهران در بخش‌های «کودک و نوجوان»، «ناشران عمومی» و «ناشران آموزشی»  پذیرای علاقه‌مندان است.

سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از روز 12 اردیبهشت 1397 به صورت رسمی کار خود را آغاز می‌کند و تا پایان روز 22 اردیبهشت در مصلی امام خمینی(ره) تهران پذیرای بازدید کنندگان خواهد بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =